Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Оборище
599 €
1 171.54 лв.

(9.22 €, 18.03 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:37 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 96 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
5-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

ТОП ОФЕРТА!
Агенция за недвижимм имоти предлага на своите клиенти чудесен, двустаен апаратамент под наем в района на 'Оборище'. Имотът се състои от: хол, кухня, спалня, баня с тоалетна, коридор и тераса. Ситуиран е на 5-ти жилищен етаж. Площта на имота е 65 кв.м. Отоплението е решено с ТЕЦ и климатик. Изцяло обзаведено с нови и модерни мебели и уреди.
СТРАХОТНА ЛОКАЦИЯ!
Апартаментът се намира точно до улица 'Черковна'. В района има множество спирки на градски транспорт, паркове, детски градини и верига супермаркети. На метри от мол 'Сердика'. На пешеходно разстояние от СУ 'Св.Климент Охридки'. Много спокойно и комуникативно място. Бърз и лесен достъп до всяка една точка на града. Коректен наемодател. Готов за наемане веднага!
За огледи и информация на телефон: 0892 60 99 95
За контакт:
0892609995

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Пламен Димитров
0878262255
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
НАЙС ХОУМ
0893803055
НАЙС ХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
nice_home.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ж.к. Младост-3, бл. 334
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Оборище
Обява: 2c177935267459469

599 €
1 171.54 лв.
История на цената
(9.22 €, 18.03 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Оборище

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност